פיתוח ארגוני ועסקי

פיתוח ארגוני ו עסקי מתחיל באימון אישי

איך זה מתבצע?

מתחיל בפגישה עם בעל העסק

עובר לפגישה עם הצוות שנבחר לעבור תהליך

התהליך מתחלק לשניים אימון משותף ואימונים אישיים

סך הפגישות – 10 מפגשים אישיים ו- 5 מפגשים משותפים

רוב בני האדם נוטים להתאים את מה שרצוי בעיניהם למה שמצוי בעולמם. באופן שכזה, נחזור לעולם על אותן טעויות ונגביל את אפשרויותינו ותפיסותינו בכל רגע נתון , אך אם נחליף את הסדר: ניצור את מה שרצוי ונתאים את המצוי אליו.הסוד הגדול הוא: כל תהליך הצלחה אישי מתחיל בך, בכל פרט בקבוצה שאליה אתה שייך, משפחתי או עסקי מבוסס בראש ובראשונה על איתור אותם הרגלים או אותן התנהגויות שעוצרות מבעדנו מלהשיג את מטרותינו, הן בשל חוסר מודעות לנקודות מסוימות או חוסר ידע והיעדר כלים לשינוי וצמיחה.

כל שינוי של הרגל,פרידיגמה –דפוס חיים, כזה שמביא לך תוצאות לא נכונות או לא רצויות – חייב בשינוי מידי ותמידי – אם תעשה את אותן פעולות , תשיג לעולם את אותם התוצאות. לקבלת תוצאות שונות חייב לשנות פעולות.

לדוגמא:אם אתה ביישוב להבים שבדרום ואתה מעוניין להגיע לתל אביב, אם תסתובב בכיכר להבים תישאר תמיד בלהבים, על מנת להגיע לתל אביב, אתה צריך לדעת שאתה לא בכיוון, חייב לחפש את היציאה.ראשית – דע שאתה לא בכיוון שנית – חפש את הדרך שלישית – בחר בדרך הנכונה רביעית – סע בהתמדה בכיוון אליו אתה רוצה להגיע חמישית – תשיג את התוצאה הרצויה לך  וגם אז…….

העסק שלכם מביא תוצאות, אבל אתם שואפים ליותר. מטלות הניהול היומיומיות גורמות לכם לדחות את ההתפתחות העסקית שלכם למועד אחר, לתקופה "נוחה" יותר או כשיהיה זמן… אבל, אין זמן אחר – הזמן הוא הרגע הזה – ברגע הזה – אם לא עכשיו – אימתי.

"עכשיו"

מה אתם צריכים כדי לעשות את זה עכשיו?  קחו החלטה אמיצה ו…"קפצו למיים".

מיקוד – מי שמתמקד – מתקדם

כל הצלחה באשר היא – מתחילה במיקוד. מאוד פשוט, לא? מסתבר שלהגיע למיקוד אמיתי, לסלק את כל ה"מסכים" שחוסמים את שדה הראיה האישי והעסקי שלנו, להשקיט את בליל הקולות האינסופי במוחנו ולהגיע לראיה בהירה וצלולה של סדרי העדיפויות שלנו, אינו פשוט כלל. עבודת המיקוד היא המפתח להצלחה שלכם, מי שמתמקד – מתקדם. צעד צעד, תוך כדי האימון תדעו  להציב מטרות ברורות ומדידות להגשמת יעדכם העסקיים, בתחומים המהותיים לכם ביותר ותדעו להכין תוכנית עבודה טקטית שתביא אתכם אל היעד . במילים אחרות – תדעו לאן אתם הולכים ומהו הצעד הבא, שיקדם אתכם למטרה שהצבתם. העצמה – מהר יותר, גבוה יותר, חזק יותר… תהליך האימון העסקי יאיץ את עקומת הלמידה שלכם ויאפשר לכם למנף ולמקסם את היכולות הטמונות בכם ובעסק. האימון יעצים את היכולת שלכם  ויסייע לכם לחזק את נקודות החולשה.  התרחשות  תדרשו מעצמכם לאורך כל התהליך לעבוד…..להתקדם.בחשיבה, בהתבוננות ובתכנון הצעדים, תזהו  מכשולים שמעכבים אתכם ותתגברו עליהם, תתאגרו,תתעודדו ותהיו מחוייבים ואחראים עד שתשיגו את היעד שלכם.

תוצאות 

עם עובדות לא מתווכחים,תוכנית האימון העסקית שלנו עובדת בוודאות אם ,רק אם אתם רוצים להשקיע בקידום עצמכם. בלבדכם זה לא יקרה. בעלי עסקים בארץ ובחו"ל  שרצו השקיעו ושהשתתפו בתוכנית האימון, יצרו יחסים נכונים יותר עם הצוותים ועם הלקוחות,הגדילו בצורה משמעותית את מחזורי המכירות שלהם, פיתחו תחומי פעילות ומוצרים חדשים, שיפרו את כישורי המכירה שלהם, הפכו ליעילים יותר בניהול זמנם, שיפרו מערכות יחסים וזכו לאיכות חיים נינוחה ומאוזנת בכל המישורים.

אתם האחראים הבלבדיים להצלחתכם

מה אתם מוכנים לעשות למען ההצלחה שלכם?

צרו קשר עכשיו, אשמח להמליץ לכם על הצעד הבא…